Detektyw
Znajdujesz się: Strona główna » gry » Detektyw

 • Liczba graczy
  3 - 18

  (3 grupy po 1-6 osób)

 • Czas trwania
  45 - 60 minut
 • Cena

  Licencja indywidualna:

  1.690 zł netto

  Licencja firmowa:

  2.690 zł netto

 • Język
  lang

Gra „Detektyw” jest narzędziem szkoleniowym rozwijającym umiejętność zarządzania czasem. Gracze, pracując w małych zespołach, zastanawiają się nad podziałem zadań na pilne vs. niepilne oraz ważne vs. nieważne. Następnie podejmują decyzję, które zadania powinny zostać zrealizowane w najbliższym czasie. Wciągająca, humorystyczna fabuła wywołuje zaangażowanie osób w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Uczestnicy mogą poczuć się niczym detektywi z klasycznych kryminałów. Wybór zadań wydaje się prosty, ale bardzo łatwo wpaść w pułapkę pilności spraw mało istotnych, zapominając o tym co naprawdę ważne. Planowanie jest głównym celem gry, natomiast szczególnie dociekliwym uczestnikom uda się odgadnąć, kto stoi za tajemniczą kradzieżą…

Cele szkoleniowe

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • Zarządzania sobą w czasie w tym rozróżniania spraw ważnych i nieważnych – ustalania istotności zadań pod względem ich spójności z wartościami i celami
 • Ustalanie priorytetów – efektywnego uporządkowania zadań pod względem ich ważności i pilności
 • Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym – godzenia obowiązków z dbaniem o relacje, odpoczynek i rozwój
 • Praca w zespole – podejmowania wspólnych decyzji, negocjacji.

Zastosowanie

 • Ćwiczenie wprowadzające lub podsumowujące podczas szkoleń z zarządzania czasem – doskonale sprawdza się jako pierwsze, po teoretycznym wprowadzeniu, ćwiczenie ustalania priorytetów – wywołuje zaangażowanie i rozluźnienie uczestników. Jest świetnym wstępem przed zadaniami związanymi ściśle z pracą osób szkolących się.
 • Jako osobny moduł szkoleniowy związany z ustalaniem priorytetów – podczas spotkań zespołowych, integracji, zajęć ze studentami, lekcji licealnych itp.
 • Development/ Assessment Center.

Profil uczestników

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnych szczebli, chcących rozwijać umiejętność zarządzania czasem.

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Detektyw przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Detektyw w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą.

Nasi Klienci

logotypy

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.