Dni Akademii
Znajdujesz się: Strona główna » Dni Akademii

Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Akademii, otwartych warsztatach, w trakcie których prezentujemy nasze gry w praktyce. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Najbliższy Dzień Akademii odbędzie się 2 czerwca 2015 w Warszawie. Zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się już dziś wypełniając poniższy formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny:

Imię i nazwisko (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Treść wiadomości

Wysyłając mail na podany adres lub przez formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych swoich danych osobowych przez Akademia Gier Sp. z o.o. w celu sprzedaży produktów i usług Akademii Gier Sp. z o.o i podmiotów współpracujących z Akademia Gier Sp. z o.o. oraz w celu archiwizacji i prowadzenia działań marketingowych podejmowanych przez Akademia Gier Sp. z o.o. samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami.

Administratorem danych osobowych jest Akademia Gier Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu marketingu i sprzedaży produktów i usług Akademia Gier Sp. z o.o oraz podmiotów współpracujących z Akademia Gier Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.