Eskadra

logo_eskadra

Opis

Gra rozgrywana jest w Zespołach. Fabuła gry związana jest ze zbliżającym się w kierunku Ziemi zagrożeniem, przed którym obronić może eskadra doborowych pilotów. Gracze wcielają się w pracowników koncernów zbrojeniowych produkujących samoloty mające wejść w skład eskadry. Gra jest tak opracowana, aby pokazać typowe problemy procesowe i jednocześnie zademonstrować proste metody systematycznego usprawniania. Jest także świetnym wprowadzeniem do metodologii LEAN / Six SIGMA.

Cele szkoleniowe

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

  • Zarządzanie procesowe – identyfikacja powiązań pomiędzy działaniami wykonywanymi w organizacji a wymaganiami klienta we wszystkich etapach procesu;
  • Praca zespołowa – współpraca wewnątrz zespołu, role zespołowe, wspólne wyznaczanie i osiąganie celu;
  • Zarządzanie zmianą – adekwatne reagowanie na pojawiające się zadania oraz zdarzenia losowe, wprowadzanie koniecznych korekt w planie działania

Zastosowania

  • Szkolenia z zakresu optymalizacji procesów, pracy zespołowej, zarządzania zmianą;
  • Warsztaty;
  • Spotkania zespołowe;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Assessment/ Development Center.

Profil uczestników

Gra przeznaczona jest dla osób, które na co dzień zarządzają bądź uczestniczą w kluczowych procesach firmy. Jest to cenne doświadczenie zarówno dla osób zarządzających jak i szeregowych pracowników.

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Eskadra przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej  firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Eskadra w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą.

Cytaty uczestników

„Niby proste zadanie ćwiczenie z klockami, a pokazało, że zawsze jest pole do usprawnień.”

„Jutro idę do pracy i zaczynam optymalizować proces. Do tej pory tylko narzekaliśmy, że coś nie działa. Teraz chcę to zmienić.”





Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.