Marzenia
Znajdujesz się: Strona główna » gry » Marzenia

 • Liczba graczy
  4 – 20 uczestników (4 zespoły od 1 do 5 osób w zespole)
 • Czas trwania
  1,5 - 2h
 • Cena

  Licencja indywidualna:

  3.900 zł netto

  Licencja firmowa:

  5.900 zł netto

 • Język
  lang

Gra „Marzenia” jest grą szkoleniową dotyczącą procesu sprzedaży. Gracze wcielają się w konsultantów/ przedstawicieli handlowych oferujących firmom kupony „marzeń”, czyli bony prezentowe.  Sprzedawanie marzeń wydaje się rzeczą prostą i przyjemną, jednak wysokie targety, duża konkurencja i niepewna sytuacja klientów, spędzają sprzedawcom sen z powiek. Minęły już czasy, w których do sprzedaży wystarczyło przekonujące zaprezentowanie cech produktu oraz walka z obiekcjami. W dobie internetu, to relacje, ekspertyza  oraz wiedza o kliencie stają się kluczem do sukcesu. Gracze podejmują decyzje na temat sposobu sprzedaży, alokacji swojego czasu oraz wyboru klientów. Z pomocą przychodzą metody sprzedaży doradczej, czyli odpowiednie zadbanie o własne kompetencje, zbudowanie zaufania oraz poznanie potrzeb klienta. Dodatkowo, gra uczy zarządzania ryzykiem poprzez dywersyfikację portfela klientów, z zachowaniem koncentracji na kluczowych klientach. Oprócz możliwości doświadczenia decyzji sprzedażowych, gra oferuje konkretne wskazówki na temat poszukiwania informacji oraz rozwijania kompetencji sprzedażowych.

Uczestnicy mogą rozgrywać grę szkoleniową „Marzenia” wielokrotnie, dzięki czemu może ona być wykorzystana na początku szkolenia oraz na koniec, jako podsumowanie nabytej wiedzy i umiejętności oraz utrwalenie efektywnych zachowań sprzedażowych.

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 1. Planowanie sprzedaży
 • odpowiednie przygotowanie procesu sprzedaży zgodne z podejściem sprzedaży doradczej.
 1. Rozwój kompetencji sprzedażowych
 •      znajomość zasad efektywnej sprzedaży,
 • podejmowanie decyzji mimo braku wszystkich potrzebnych informacji; poprawa umiejętności oraz wiedzy na temat produktu.
 1. Zarządzanie klientami
 • nastawienie na długoterminowe budowanie relacji z klientami,
 • zwiększanie wiedzy o klientach w celu proponowania im rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb,
 • zarządzanie portfelem klientów.
 1. Radzenie sobie ze stresem związanym z wysokimi targetami
 • inwestowanie we własne poczucie skuteczności i walka z lękiem przed odrzuceniem.

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Marzenia przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej  firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą.

Nasi Klienci

logotypy

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.