Filip Miłuński
Znajdujesz się: Strona główna » O nas » Filip Miłuński

Filip MiłuńskiAutor, Projektant Gier

Projektowaniem gier planszowych i karcianych zajmuje się od 2008 roku. Na co dzień pracuje jako redaktor prowadzący w wydawnictwie Granna, gdzie zajmuje się testami i opieką merytoryczną nad projektami nowych gier.

Jako autor publikuje w wydawnictwach Granna, Egmont Polska, White Goblin Games, Stronghold Games, Grach Leonardo i Akademii Gier. Tworzy również gry na zamówienie. Zaprojektował gry szkoleniowe dla organizacji pozarządowych: Fundacji Inicjatyw Społeczno Ekonomicznych, Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i Federacji Mazovia. Współpracuje z Agencją PR GetPublic.

Jest założycielem warszawskiej grupy autorów i testerów gier MonsoonGroup, współpracował z portalem GamesFanatic,pl i czasopismem Świat Gier Planszowych.

W grach najbardziej ceni rywalizację, emocje i intelektualne wyzwanie. Zawsze gra fioletowymi pionkami i nie przepada za grami kooperacyjnymi. Czasem zbyt długo myśli nad swoim ruchem, ale umie (choć nie lubi) przegrywać.

Gdy w życiu zostaje mu trochę wolnego czasu nie przeznaczonego na planszówki spędza go z rodziną, biegając, jeżdżąc na rowerze lub grając w gry video.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.