Winnica
Znajdujesz się: Strona główna » gry » Winnica

 • Liczba graczy
  3 - 18

  (3 - 6 zespołów od 1 do 3 osób)

 • Czas trwania
  120 minut
 • Cena

  Licencja indywidualna:

  5.900 zł netto

  Licencja firmowa:

  7.900 zł netto

 • Język
  lang

Gra szkoleniowa„Winnica” jest grą strategiczną o zarządzaniu firmą i zespołem. W grze Winnica uczestnicy wcielają się w menadżerów winnic. To, jak dany menadżer będzie zarządzał swoją winnicą, wpłynie na końcowy wynik finansowy i rozwój swojego zespołu. Pracownicy i ich rozwój jest centralnym punktem rozgrywki. Gra  promuje inwestowanie w rozwój pracowników i delegowanie prac. Uczestnicy podejmując decyzje menadżerskie muszą rozstrzygnąć  dylemat osiągnięcia szybkiego zysku lub długotrwałej inwestycji w rozwój kompetencji i motywacji pracowników. Ponadto integracja dla firm z wykorzystaniem gry Winnica, pozwala zaobserwować i naprawić błędy, jakie są popełniane poprzez uczestników rozgrywki. Ich analiza może przynieść pozytywne efekty zarówno podczas dalszej gry jak i codziennej pracy. Uczestnicy mogą grać w „Winnicę” wielokrotnie, dzięki czemu gra może być wykorzystana na początku szkolenia oraz na koniec jako podsumowanie nabytej wiedzy i umiejętności oraz utrwalenie pozytywnych zachowań z zakresu zarządzania zespołem.

Cele szkoleniowe

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • Przywództwo i zarządzanie – dostosowywanie decyzji do poziomu gotowości pracownika (chcę / umiem) oraz używanie odpowiednich narzędzi (wspieranie / instruowanie) w celu rozwoju pracowników;
 • Zarządzanie strategiczne – inwestowanie w rozwój firmy (pracowników) w celu osiągnięcia długotrwałych efektów;
 • Zarządzanie zmianą – adekwatne reagowanie na pojawiające się zadania oraz zdarzenia losowe, wprowadzanie koniecznych korekt w planie działania;
 • Radzenie sobie z niejednoznacznością – podejmowanie decyzji mimo braku wszystkich potrzebnych informacji oraz dylematu osiągnięcia szybkiego zysku lub długotrwałej inwestycji w rozwój kompetencji i motywacji pracowników.

Zastosowanie

 • Podstawowe lub wspierające narzędzie podczas szkoleń z zakresu przywództwa i zarządzania, zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego;
 • Wprowadzenie do spotkań menedżerów, warsztatów n.t. zarządzania pracownikami;
 • Badanie potrzeb szkoleniowych;
 • Developement/ Assessment Center.

Profil uczestników

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji, gdyż pokazuje uniwersalne zasady i mechanizmy występujące w rzeczywistości biznesowej. Szczególnie przydatna dla działów sprzedaży i kadry zarządzającej ze względu na tematykę gry nastawioną na sprzedaż oraz możliwość doskonalenia umiejętności sprawnego zarządzania zespołem i delegowania zadań.

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Winnica przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej  firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą.

Nasi Klienci

logotypy

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.