Faq

Jak można zakupić gry szkoleniowe oferowane przez Akademię Gier ?

Najprostszym sposobem jest wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt, kontakt mailowy na adres biuro@akademiagier.com lub telefoniczny na numer 606 724 640.

Jak szybko otrzymam grę szkoleniową od momentu jej zamówienia?

A: W przypadku gotowych gier szkoleniowych, termin ich dostarczenia nie przekracza dwóch tygodni. W przypadku gier szkoleniowych produkowanych na zamówienie, termin ustalany jest indywidualnie.

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Czy oprócz zakupu gry szkoleniowej jest możliwe zorganizowanie szkolenia z wykorzystaniem gry bez konieczności jej zakupu?

Gry szkoleniowe są nowoczesnym i efektywnym narzędziem szkoleniowym. W ramach naszej oferty proponujemy również zorganizowanie szkolenia z wybranego tematu z użyciem jednej z naszych gier. Szkolenie jest prowadzone przez współpracujących z nami doświadczonych trenerów. Istnieje również możliwość wypożyczenia gry na potrzeby prowadzonego szkolenia. Zachęcamy do kontaktu w sprawie ustalenia dalszych szczegółów.

Czy można dostosować treść gry szkoleniowej do specyfiki mojej firmy?

Istnieją dwa sposoby dostosowanie gry do specyfiki Twojej firmy. Pierwszym sposobem jest skorzystanie z możliwości stworzenia gry na zamówienie. Drugim sposobem jest dostosowanie jednej z naszych gotowych gier będących na stałe w ofercie poprzez dodanie wizualizacji charakterystycznej dla Twojej firmy (np. logotyp, nazwy produktów), zmianę treści opisów, fabuły gry czy innych elementów, według Twoich oczekiwań.

Do czego służą szkolenia integracyjne?

Szkolenia integracyjne umożliwiają na budowanie oraz wzmacnianie relacji pomiędzy pracownikami danej firmy. Podczas gry uczestnicy mają możliwość wzajemnego poznania się i budowania relacji.

Czego dotyczą gry dla trenerów?

Gry dla trenerów są przeznaczone dla trenerów oraz menadżerów. Wykorzystane gry szkoleniowe, materiały dla trenerów pozwalają osiągnąć zamierzone cele, które dotyczą danej gry.

Które z Państwa gier pozwalają na ćwiczenie pracy zespołowej?

Aktualnie kilka naszych gier jest przeznaczonych do trenowania pracy zespołowej. Żeby zapoznać się tymi grami zapraszamy do odwiedzenia zakładki Nasze gry.