Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

3 – 18

(3 grupy po 1-6 osób)

Czas trwania

45 – 60 minut

Cena

Licencja indywidualna: 1.690 zł netto

Licencja firmowa: 2.690 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Zarządzania sobą w czasie w tym rozróżniania spraw ważnych i nieważnych

  – ustalania istotności zadań pod względem ich spójności z wartościami i celami

 • null

  Ustalanie priorytetów

  – efektywnego uporządkowania zadań pod względem ich ważności i pilności

 • null

  Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

  – godzenia obowiązków z dbaniem o relacje, odpoczynek i rozwój

 • null

  Praca w zespole

  – podejmowania wspólnych decyzji, negocjacji

 • null

  Ćwiczenie wprowadzające lub podsumowujące podczas szkoleń z zarządzania czasem – doskonale sprawdza się jako pierwsze, po teoretycznym wprowadzeniu, ćwiczenie ustalania priorytetów – wywołuje zaangażowanie i rozluźnienie uczestników. Jest świetnym wstępem przed zadaniami związanymi ściśle z pracą osób szkolących się.

 • null

  Jako osobny moduł szkoleniowy związany z ustalaniem priorytetów – podczas spotkań zespołowych, integracji, zajęć ze studentami, lekcji licealnych itp.

 • null

  Development/ Assessment Center.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnych szczebli, chcących rozwijać umiejętność zarządzania czasem.

Gra „Detektyw” jest narzędziem szkoleniowym rozwijającym umiejętność zarządzania czasem. Gracze, pracując w małych zespołach, zastanawiają się nad podziałem zadań na pilne vs. niepilne oraz ważne vs. nieważne. Następnie podejmują decyzję, które zadania powinny zostać zrealizowane w najbliższym czasie. Wciągająca, humorystyczna fabuła wywołuje zaangażowanie osób w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Uczestnicy mogą poczuć się niczym detektywi z klasycznych kryminałów. Wybór zadań wydaje się prosty, ale bardzo łatwo wpaść w pułapkę pilności spraw mało istotnych, zapominając o tym co naprawdę ważne. Planowanie jest głównym celem gry, natomiast szczególnie dociekliwym uczestnikom uda się odgadnąć, kto stoi za tajemniczą kradzieżą…

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Detektyw przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria