Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

3 – 24

(1 – 3 zespołów od 3 do 8 osób)

Czas trwania

120 minut

Cena

Licencja indywidualna: 3.290 zł netto

Licencja firmowa: 4.890 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Zarządzanie procesowe

  – identyfikacja powiązań pomiędzy działaniami wykonywanymi w organizacji a wymaganiami klienta we wszystkich etapach procesu;

 • null

  Praca zespołowa

  – współpraca wewnątrz zespołu, role zespołowe, wspólne wyznaczanie i osiąganie celu;

 • null

  Zarządzanie zmianą

  – adekwatne reagowanie na pojawiające się zadania oraz zdarzenia losowe, wprowadzanie koniecznych korekt w planie działania

 • null

  Szkolenia z zakresu optymalizacji procesów, pracy zespołowej, zarządzania zmianą;

 • null

  Warsztaty;

 • null

  Spotkania zespołowe;

 • null

  Wyjazdy integracyjne;

 • null

  Assessment/ Development Center.

Gra przeznaczona jest dla osób, które na co dzień zarządzają bądź uczestniczą w kluczowych procesach firmy.

Jest to cenne doświadczenie zarówno dla osób zarządzających jak i szeregowych pracowników.

Gra rozgrywana jest w Zespołach. Fabuła gry związana jest ze zbliżającym się w kierunku Ziemi zagrożeniem, przed którym obronić może eskadra doborowych pilotów. Gracze wcielają się w pracowników koncernów zbrojeniowych produkujących samoloty mające wejść w skład eskadry. Gra jest tak opracowana, aby pokazać typowe problemy procesowe i jednocześnie zademonstrować proste metody systematycznego usprawniania. Jest także świetnym wprowadzeniem do metodologii LEAN / Six SIGMA.

Cytaty uczestników:

„Niby proste zadanie ćwiczenie z klockami, a pokazało, że zawsze jest pole do usprawnień.”

„Jutro idę do pracy i zaczynam optymalizować proces. Do tej pory tylko narzekaliśmy, że coś nie działa. Teraz chcę to zmienić.”

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Eskadra przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria