Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

8 – 24

(4 grupy od 2 do 6 osób)

Czas trwania

60 – 90 minut

Cena

Licencja indywidualna: 2.890 zł netto

Licencja firmowa: 4.290 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Praca zespołowa

  – ustalenie ról zespołowych,wypracowanie strategii działania, efektywna komunikacja pomiędzy członkami zespołu;

 • null

  Skuteczna komunikacja

  – przekazywanie informacji innym zespołom, komunikacja wewnątrz zespołu, jasne wyrażenie potrzeb i oczekiwań;

 • null

  Wyznaczanie i osiąganie celów

  ustalenie celu zespołu, dostrzeganie celu całej organizacji, dostosowywanie planu działania do zmieniającej się sytuacji;

 • null

  Negocjacje

  –rozpoznanie potrzeb drugiej strony, wymiana informacji w celu uzyskania założonych rezultatów;

   

 • null

  Etyka w prowadzeniu biznesu

  – działanie zgodnie z zasadami przyjętymi w organizacji.

   

 • null

  Ćwiczenie wprowadzające lub podsumowujące podczas szkoleń z zakresu komunikacji, pracy zespołowej, analizy biznesowej, zarządzania procesami, przywództwa, planowania strategicznego;

 • null

  Wprowadzenie do warsztatów, spotkań zespołowych;

 • null

  Diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników

 • null

  Development/ Assessment Center.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji, gdyż pokazuje uniwersalne zasady i mechanizmy występujące w rzeczywistości biznesowej.

Główne zadanie – ułożenie procesu – może być postrzegane jako zbyt proste dla menedżerów wyższego szczebla, natomiast pozwala zaobserwować ich typowe zachowania w życiu zawodowym.

Galimatias to gra promująca współpracę w ramach zespołów oraz między zespołami. Gra zachęca do otwartej i precyzyjnej komunikacji oraz nastawienia na cel całej organizacji a nie tylko pojedynczych zespołów. Rozgrywka doskonale obrazuje efektywność komunikacji oraz sposoby działania przyjęte w danej organizacji bądź zespole. W przypadku grup zamkniętych można zaobserwować w jakim stopniu jej członkowie są nastawieni na współpracę a w jakim na rywalizację.

Cytaty uczestników:

„Ta gra nam przypomniała o czym zapominamy na co dzień w pracy. Niby wszystko wiemy a jak przychodzi do działania, to popełniamy mnóstwo błędów.”
„Świetna gra! Wnioski są tak oczywiste, że trudno im zaprzeczyć.”
„Po tej rozgrywce uświadomiłam sobie, że pracę w grupie i komunikację powinniśmy ćwiczyć częściej.”

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Galimatias przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria