PRODUKT CZASOWO NIEDOSTĘPNY

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

4 – 16

(1 – 2 zespoły od 4 do 8 osób)

Czas trwania

45 – 60 minut

Cena

Licencja indywidualna: PRODUKT CZASOWO NIEDOSTĘPNY

Licencja firmowa: PRODUKT CZASOWO NIEDOSTĘPNY

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Praca zespołowa

  – współpraca wewnątrz zespołu, role zespołowe, wspólne wyznaczanie i osiąganie celu;

 • null

  Skuteczna komunikacja

  – przekazywanie informacji innym zespołom, komunikacja wewnątrz zespołu, jasne wyrażenie potrzeb i oczekiwań;

 • null

  Radzenie sobie z niejednoznacznością

 • null

  Kreatywność

 • null

  Ćwiczenie wprowadzające lub podsumowujące podczas szkoleń z zakresu negocjacji, komunikacji, pracy zespołowej, przywództwa, planowania strategicznego;

 • null

  Wprowadzenie do warsztatów, spotkań zespołowych;

 • null

  Wyjazdy integracyjne

 • null

  Diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników;

 • null

  Development/ Assessment Center.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji. Zasady są łatwe do zrozumienia, więc gra może być stosowana także dla pracowników niższego szczebla.

Jednocześnie mechanizm jest atrakcyjny dla menedżerów ze względu konieczność wyjścia poza standardowy sposób myślenia.

PRODUKT CZASOWO NIEDOSTĘPNY

Celem gry jest zbudowanie przez uczestników mostu – konstrukcji samonośnej przy użyciu wyłącznie 18 elementów drewnianych, bez użycia żadnych innych materiałów. Początkowo gracze mają czas na swobodne eksperymentowanie z dostarczonymi elementami. W zależności od zaangażowania grupy po około 5 do 10 minutach trener stopniowo wprowadza podpowiedzi aż zespoły odkryją sposób na stworzenie konstrukcji samonośnej. Zespół, który jako pierwszy zbuduje stabilny most, wygrywa!

Leonardo to gra promująca współpracę w ramach zespołu. Gra zachęca do otwartej i precyzyjnej komunikacji oraz nastawienia na realizację wyznaczonego celu. Rozgrywka doskonale obrazuje efektywność komunikacji oraz sposoby działania przyjęte w danej organizacji bądź zespole.
Budowa mostu z samych desek jest metaforą realizacji efektywnie zaplanowanego projektu i doskonałym podsumowaniem dnia pełnego wyzwań szkoleniowych.

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Leonardo przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria