Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

Bez ograniczeń

Czas trwania

W zależności od ćwiczenia

Cena

Licencja indywidualna: Wybrany zestaw 590 zł net DWA zestawy 890 zł net

Licencja firmowa: Wybrany zestaw 990 zł net DWA zestawy 1.490 zł net

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null
 • null
 • null
 • null

Zestaw FIOLETOWY i zestaw ZIELONY:

Narzędzie Projektor jest dostępne w dwóch zestawach, po 108 obrazków każdy. Zestawy zawierają różne obrazy i są przygotowane do prowadzenie odmiennych rodzajów ćwiczeń. Zachęcamy do wyposażenia się w obydwa zestawy, które doskonale się uzupełniają i umożliwiają pracę z większymi grupami uczestników oraz zawierają inspirację do znacznie większej ilości zastosowań, niż zestaw pojedynczy.

 • null

  Zestaw FIOLETOWY

  – Jako narzędzie, wokół którego skonstruowany jest warsztat dotyczący umiejętności „miękkich”: komunikacji, asertywności, współpracy, empatii, autoprezentacji, rozwiązywania problemów i innych;

 • null

  W pracy zespołowej – w czasie spotkań integracyjnych, jako element team buildingu; można wykorzystać karty, aby wydobyć i ukazać mocne strony i potencjał członków zespołu;

 • null

  Ułatwienie rozpoczęcia spotkania, warsztatu – jako rozgrzewka, wprowadzenie, poznanie się uczestników, poznanie oczekiwań uczestników;

 • null

  Facylitacja, ułatwienie rozmów na drażliwe tematy;

 • null

  Jako ćwiczenie energetyzujące.

 • null

  Zestaw ZIELONY

  Jako narzędzie, wokół którego skonstruowany jest warsztat merytoryczny dotyczący: diagnozy i optymalizacji procesów, tworzenia wizji, misji, strategii organizacji i generowaniu scenariuszy rozwoju sytuacji, firmy i otoczenia a także opcji strategicznych;

 • null

  Ułatwienie prowadzenia spotkań mających na celu poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań;

 • null

  Podczas diagnozy ryzyka oraz poszukiwania działań zaradczych;

 • null

  Diagnoza wiedzy, dotychczasowych doświadczeń uczestników w temacie, nad którym pracuje zespół; kapitalizacja wiedzy z dotychczasowych działań i projektów.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji.

Ilość uczestników: bez ograniczeń.

Karty Projektor to narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu. Obrazy na kartach nie są opatrzone żadnym komentarzem słownym. Uczestnicy sami nadają znaczenie wybranym przez siebie kartom. Wykorzystanie obrazów pomaga dotrzeć do nieuświadomionych zasobów uczestników (wiedzy, doświadczeń, skojarzeń, potrzeb). Dzięki temu przypisane kartom znaczenie może być bardzo głębokie, sięgające podstawowych zasad funkcjonowania, kultury oraz wartości.

Firmowe imprezy integracyjne z użyciem kart Projektor ułatwiają i pogłębiają wgląd trenera i uczestników w treści, nad którymi pracują. Karty stymulują kreatywne i niestandardowe myślenie. Umożliwiają zobaczenie zjawisk, procesów, osób, zasobów w nowy, sposób. Dodatkowo są angażujące i budują więź grupową.

Obrazy bardzo często angażują w zadanie również osoby, które zazwyczaj nie są chętne do wypowiadania się i pozostają mniej zaangażowane w pracę podczas spotkań i warsztatów. Pozwalają w bezpieczny sposób wejść w rozmowy i dyskusje, nawet na trudniejsze lub bardziej drażliwe tematy. Umożliwiają koncentrację na temacie rozmowy, jednocześnie pozwalając na ekspresję członkom grupy.

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Projektor przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria