Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

3 – 18

(3 – 6 zespołów od 1 do 3 osób)

Czas trwania

120 min.

Cena

Licencja indywidualna: 5.900 zł netto

Licencja firmowa: 7.900 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Przywództwo i zarządzanie

  – dostosowywanie decyzji do poziomu gotowości pracownika (chcę / umiem) oraz używanie odpowiednich narzędzi (wspieranie / instruowanie) w celu rozwoju pracowników;

 • null

  Zarządzanie strategiczne

  – inwestowanie w rozwój firmy (pracowników) w celu osiągnięcia długotrwałych efektów;

 • null

  Zarządzanie zmianą

  – adekwatne reagowanie na pojawiające się zadania oraz zdarzenia losowe, wprowadzanie koniecznych korekt w planie działania;

 • null

  Radzenie sobie z niejednoznacznością

  – podejmowanie decyzji mimo braku wszystkich potrzebnych informacji oraz dylematu osiągnięcia szybkiego zysku lub długotrwałej inwestycji w rozwój kompetencji i motywacji pracowników.

 • null

  Podstawowe lub wspierające narzędzie podczas szkoleń z zakresu przywództwa i zarządzania, zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego;

 • null

  Wprowadzenie do spotkań menedżerów, warsztatów n.t. zarządzania pracownikami;

 • null

  Badanie potrzeb szkoleniowych;

 • null

  Developement/ Assessment Center.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji, gdyż pokazuje uniwersalne zasady i mechanizmy występujące w rzeczywistości biznesowej.

Szczególnie przydatna dla działów sprzedaży i kadry zarządzającej ze względu na tematykę gry nastawioną na sprzedaż oraz możliwość doskonalenia umiejętności sprawnego zarządzania zespołem i delegowania zadań.

Gra szkoleniowa„Winnica” jest grą strategiczną o zarządzaniu firmą i zespołem. W grze Winnica uczestnicy wcielają się w menadżerów winnic. To, jak dany menadżer będzie zarządzał swoją winnicą, wpłynie na końcowy wynik finansowy i rozwój swojego zespołu. Pracownicy i ich rozwój jest centralnym punktem rozgrywki. Gra promuje inwestowanie w rozwój pracowników i delegowanie prac. Uczestnicy podejmując decyzje menadżerskie muszą rozstrzygnąć dylemat osiągnięcia szybkiego zysku lub długotrwałej inwestycji w rozwój kompetencji i motywacji pracowników. Ponadto integracja dla firm z wykorzystaniem gry Winnica, pozwala zaobserwować i naprawić błędy, jakie są popełniane poprzez uczestników rozgrywki. Ich analiza może przynieść pozytywne efekty zarówno podczas dalszej gry jak i codziennej pracy. Uczestnicy mogą grać w „Winnicę” wielokrotnie, dzięki czemu gra może być wykorzystana na początku szkolenia oraz na koniec jako podsumowanie nabytej wiedzy i umiejętności oraz utrwalenie pozytywnych zachowań z zakresu zarządzania zespołem.

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Winnica przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria