Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

3 – 18

(3 grupy od 1 do 6 osób)

Czas trwania

120 minut

Cena

Licencja indywidualna: 3.900 zł netto

Licencja firmowa: 5.490 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Efektywność osobista/ Zarządzanie sobą w czasie

  – ustalanie priorytetów i planowanie zadań w czasie;

 • null

  Zarządzanie zmianą

  – adekwatne reagowanie na pojawiające się zadania oraz zdarzenia losowe, wprowadzanie koniecznych korekt w planie działania;

 • null

  Praca zespołowa

  – ustalenie zasad współpracy wewnątrz grupy, przestrzeganie podziału ról, współpraca w zakresie ustalania priorytetów i planowania zadań w ramach zespołu oraz z innymi zespołami;

 • null

  Negocjacje

  – ustalenie priorytetów zadań z innymi zespołami.

 • null

  Ćwiczenie wprowadzające lub podsumowujące podczas szkoleń z zakresu zarządzania sobą w czasie, efektywności osobistej;

 • null

  Wprowadzenie do warsztatów, spotkań zespołowych mających na celu identyfikację głównych problemów w codziennej pracy zespołu;

 • null

  Diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników z zakresu efektywności osobistej;

 • null

  Development/ Assessment Center.

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego szczebla , gdyż pokazuje uniwersalne zasady i wyzwania związane z planowaniem zadań biurowych.

ZegarMistrz to gra wspierająca rozwój umiejętności zarządzania sobą w czasie, zarządzania zmianą oraz pracy zespołowej. Uczestnicy muszą wspólnie uzgodnić priorytety na cały tydzień a następnie reagować adekwatnie na pojawiające się zdarzenia losowe i nowe zadania.

Uczestnicy pracują w trzech zespołach. Każdy zespół posiada takie same zadania do zaplanowania. Wygra ten zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów.

Cytaty uczestników

„Po tym doświadczeniu przekonałem się, że planowanie zadań i ustalanie priorytetów ma sens.”

„Wspólna dyskusja o priorytetach zadań pokazała jak różnie postrzegamy co jest pilne i ważne.”

Opis w przygotowaniu

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry ZegarMistrz przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria