Charakterystyka gier szkoleniowych

Przedstawiamy Państwu nasze gry. Dla każdej gry charakterystyczne jest jej wyjątkowe zastosowanie. W zależności od jej typu, możliwe jest trenowanie umiejętności miękkich lub poprawienie relacji pracowników poprzez wzajemną integrację. Inne z kolei pozwalają nowym pracownikom sprawniej zrozumieć i wdrożyć się w swoje obowiązki. Integracja firmowa z wykorzystaniem naszych gier stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form integracji pracowników. Gry i zabawy integracyjne pozytywnie wpływają na uczestników, co można zauważyć poprzez swobodne nawiązywanie kontaktów. Jest to ważny proces, który pozwala poznać się pracownikom firmy z nowym personelem. W przypadku każdej gry kluczowe jest jej przeznaczenie. Dlatego można podzielić na różne kategorie nasze gry szkoleniowe. Przykłady i zastosowanie poszczególnych prezentujemy poniżej.

Liczba graczy

4 – 20 uczestników (4 zespoły od 1 do 5 osób w zespole)

Czas trwania

1,5 – 2h

Cena

Licencja indywidualna: 3.900 zł netto

Licencja firmowa: 5.900 zł netto

Język

Polski / Angielski

Gra umożliwia rozwój następujących umiejętności:

 • null

  Planowanie sprzedaży

  – odpowiednie przygotowanie procesu sprzedaży zgodne z podejściem sprzedaży doradczej.

 • null

  Rozwój kompetencji sprzedażowych

  – znajomość zasad efektywnej sprzedaży,

  – podejmowanie decyzji mimo braku wszystkich potrzebnych informacji; poprawa umiejętności oraz wiedzy na temat produktu.

 • null

  Zarządzanie klientami

  – nastawienie na długoterminowe budowanie relacji z klientami,

  – zwiększanie wiedzy o klientach w celu proponowania im rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb,

  – zarządzanie portfelem klientów.

 • null

  Radzenie sobie ze stresem związanym z wysokimi targetami

  – inwestowanie we własne poczucie skuteczności i walka z lękiem przed odrzuceniem.

 • null

  Szkolenia i warsztaty dla działów sprzedaży

 • null

  Development/ Assessment Center

 • null

  Warsztaty promujące najlepsze praktyki sprzedaży konsultacyjnej

 • null

  Spotkania integracyjne

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji chcących rozwijać umiejętności sprzedażowe

Gra w szczególności dedykowana jest dla pracowników działów sprzedaży. Gra oparta jest na najlepszych praktykach sprzedaży konsultacyjnej.

Gra „Marzenia” jest grą szkoleniową dotyczącą procesu sprzedaży. Gracze wcielają się w konsultantów/ przedstawicieli handlowych oferujących firmom kupony „marzeń”, czyli bony prezentowe. Sprzedawanie marzeń wydaje się rzeczą prostą i przyjemną, jednak wysokie targety, duża konkurencja i niepewna sytuacja klientów, spędzają sprzedawcom sen z powiek. Minęły już czasy, w których do sprzedaży wystarczyło przekonujące zaprezentowanie cech produktu oraz walka z obiekcjami. W dobie internetu, to relacje, ekspertyza oraz wiedza o kliencie stają się kluczem do sukcesu. Gracze podejmują decyzje na temat sposobu sprzedaży, alokacji swojego czasu oraz wyboru klientów. Z pomocą przychodzą metody sprzedaży doradczej, czyli odpowiednie zadbanie o własne kompetencje, zbudowanie zaufania oraz poznanie potrzeb klienta. Dodatkowo, gra uczy zarządzania ryzykiem poprzez dywersyfikację portfela klientów, z zachowaniem koncentracji na kluczowych klientach. Oprócz możliwości doświadczenia decyzji sprzedażowych, gra oferuje konkretne wskazówki na temat poszukiwania informacji oraz rozwijania kompetencji sprzedażowych.

Uczestnicy mogą rozgrywać grę szkoleniową „Marzenia” wielokrotnie, dzięki czemu może ona być wykorzystana na początku szkolenia oraz na koniec, jako podsumowanie nabytej wiedzy i umiejętności oraz utrwalenie efektywnych zachowań sprzedażowych.

Licencja firmowa: dwa zestawy gry MARZENIA umożliwiający przeprowadzenie gry dla 40 uczestników (8 zespołów, do 5 osób w zespole).

Licencja indywidualna: jeden zestaw gry MARZENIA umożliwiający przeprowadzenie gry dla 20 uczestników (4 zespoły, do 5 osób w zespole).

 

Zawartość jednego zestawu:  

 1. Plansze akcji zespołów
 2. Karty kompetencji sprzedażowych
 3. Karty informacji kat. II oraz kat. I
 4. Zasłonki
 5. Kostki sprzedaży
 6. Pionki akcji
 7. Znaczniki zespołu
 8. Plansze klientów
 9. Banknoty
 10. Plansza rund
 11. Znacznik rund
 12. Karta – znacznik pierwszego gracza
 13. Kostka nieaktywnego klienta
 14. Dedykowana torba dla Trenera

Czy jest możliwość wypróbowania / sprawdzenia gry Marzenia przed zakupem?

Oczywiście, zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie gry szkoleniowej rekomendujemy sprawdzenie gry w praktyce. Jest to możliwe zarówno poprzez zorganizowanie dedykowanej sesji prezentującej gry szkoleniowe w Twojej firmie jak i poprzez wzięcie udziału w Dniach Akademii, które są regularnie organizowane w największych miastach Polski. Informacje o najbliższym dniu otwartym są umieszczane na stronie Dni Akademii. Zarejestruj się już dziś!

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zorganizować warsztat i pokaz gry Winnica w swojej firmie, wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą.

Licencja Indywidualna:

Gra może być prowadzona tylko przez osobę, która zakupiła licencję.

Licencja firmowa:

Gra może być prowadzona przez każdą osobę w ramach firmy, która zakupiła licencję.

Galeria